ModraSova


O NAS


Dodano: 2019-05-22

WWW: https://modrasova.pl/

Telefon: +48 881 350 524

Adres: Solankowa 64

Kod pocztowy: 88-100

Miejscowość: Inowrocław

Zajęcia dodatkowe dopasowane do zainteresowań maluchów to doskonałe źródło przyjemności oraz relaksu nie tylko w szkole, ale też przedszkolu. Zaangażowanie, pozytywne nastawienie, jak również motywacja są niezwykle pomocne w osiąganiu niewielkich sukcesów oraz budowaniu wiary we własne możliwości. W trakcie trwania zajęć dzieci mają okazję sprawdzić się w najróżniejszych dziedzinach oraz rozwijać swoją kreatywność. Ciekawe pomysły na zajęcia dodatkowe w przedszkolu znaleźć można po wejściu na stronę Modrasova.

Dużym uznaniem cieszą się zajęcia artystyczne, spośród których na wyróżnienie zasługuje:

  • gra na instrumencie,
  • technika i plastyka,
  • teatr.

Część osób decyduje się także na posłanie swoich dzieci na zajęcia z języków obcych, które mają pozytywny wpływ na ogólny rozwój i są w stanie kształtować umiejętności związane z pamięcią i koncentracja. Co równie istotne, podczas ich trwania najmłodsi mają szansę poznawać zupełnie obce kultury i uczyć się tolerancji. Jest to doskonały start przed pójściem do szkoły, w której uczniowie mają obowiązek uczęszczania na takie lekcje.

Dodaj Komentarz
  • Kreatywne oraz pozytywnie wpływające na rozwój dziecka - takie z pewnością są proponowane przez serwis ModraSova, sposoby na zajęcia w przedszkolu. :)

  • Użytkownik usita dodał komentarz 2019-05-28 13:34:03
  • Ocena 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ModraSova - Ciekawe pomysły na zajęcia dodatkowe w przedszkolu

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Iluzjonista Mariusz Czajka

Toruń

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Choceń

Eliza GOLD INVESTMENTS SP. Z O.O.

Toruń