Pizzeria Avanti


O NAS


Dodano: 2019-04-24

WWW: http://www.pizzeriaavanti.pl/

Telefon: 533 913 000

Adres: Kosztowska 71

Kod pocztowy: 41-409

Miejscowość: Mysłowice

Pizzeria Avanti już od wielu lat dba o jedzeniowe doznania swoich klientów. Jej sekretem jest dobrze wypieczone, cienkie ciasto. Ponadto menu tworzy ponad 50 rodzajów pizz z różnymi dodatkami. Dzięki temu pizzeria z Mysłowic cieszy się popularnością, a wielu jej klientów nieustannie wraca w jej progi.

Właściciele pizzerii przywiązują szczególną wagę do jakości oferowanych składników. Dokładają wszelkich starań, by zawsze były świeże i smaczne. Dlatego możesz mieć pewność, że wizyta w pizzerii będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Jeśli natomiast nie masz ochoty wychodzić z domu i pragniesz zjeść pizzę u siebie, możesz skorzystać z darmowego dowozu na wskazany adres!

Osoby preferujące klasyczne rodzaje pizz będą zadowolone z zamówienia pizzy Margherity, Funghi lub Capricciosy. Dla klientów gustujących w bardziej urozmaiconych składnikach przygotowano takie pizze jak np. White Pizza z serem feta, serem brie, serem pleśniowym, oscypkiem lub Frutti di mare z krewetkami, ośmiornicami, małżami i kalmarami.

Dodaj Komentarz
  • Moim zdaniem podają tu najlepszą pizzę w mieście. :) A wybór jej rodzajów może przyprawić o zawrót głowy - każdy znajdzie to taką, która przypadnie mu do gustu.

  • Użytkownik lummulom dodał komentarz 2019-04-24 14:15:29
  • Ocena 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Avanti • Pizzeria Mysłowice

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


LCK Polska

Gliwice

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

Elban

Miasteczko Śląskie