Culiinaria Italiana


O NAS


Dodano: 2023-02-11

WWW: https://culiinaria.pl/pl/

Telefon: 794-050-060

Adres: Hoża 62

Kod pocztowy: 00-681

Miejscowość: Warszawa

Stolica Polski ma na swym terenie mnóstwo lokali serwujących dania z nawet najdalszych zakątków świata, ale Culiinaria, włoska restauracja w Warszawie, ma na mapie miasta szczególne miejsce. Jej sława niesie się daleko, chętnie odwiedzają ją nie tylko mieszkańcy stolicy, ale też osoby goszczące w niej na krótki czas, na przykład będące w podróży służbowej czy turyści. Jest to na pewno znakomite miejsce za każdym razem, gdy chce się zjeść coś pysznego, czy to obiad, czy kolację, posiłek odświętny bądź codzienny.

Z usług tych warto skorzystać między innymi wtedy, gdy planuje się wyjątkowe spotkanie z ukochaną osobą. To wymarzone miejsce na romantyczną kolację - łatwo można poczuć się w nim niczym w Wenecji czy Weronie, sprzyja temu kameralny klimat, podkreślany przez włoską muzykę, a także wystrój lokalu.

Zdecydowanie jednak najważniejszym atutem tego miejsca jest doskonałe jedzenie, począwszy od przystawek, przez dania główne, aż po desery i znakomite wina. Jest to prawdziwie włoska kuchnia.

Dodaj Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Włoska restauracja Warszawa

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Imprezy Integracyjne AMBIENTE

Międzyborów

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa