EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA


O NAS


Dodano: 2018-12-14

WWW: https://www.eko-tech.biz/

Telefon: 34 357 86 24

Adres: Fabryczna 1

Kod pocztowy: 42-660

Miejscowość: Kalety

Oferta EKO-TECH obejmuje nie tylko wysokiej klasy materiały samoprzylepne od najbardziej renomowanych producentów. Firma oprócz dystrybucji zajmuje się również produkcją. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomości branży autorskie propozycje firmy mogą z powodzeniem konkurować z najpopularniejszymi rozwiązaniami.

Jednym z produktów własnych marki jest taśma dwustronna piankowa wykonana z akrylu. Jej główne zalety to wysoka moc początkowa klejenia, odporność na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i skrajne temperatury. Przekłada się to na uniwersalność aplikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Pokryta jest specjalnym klejem akrylowym, który może być z powodzeniem stosowany z papierem, tekturą, metalem, szkłem czy tworzywami sztucznymi. Taśma najczęściej wykorzystywana jest w stolarce otworowej, motoryzacji i reklamie.

Dodaj Komentarz
  • Materiały samoprzylepne od Eko Tech przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie jakość w rozsądnych cenach. Rozwiązanie, jakie nam proponują, sprawdzają się m.in. w naszym magazynie. :)

  • Użytkownik nedsa dodał komentarz 2019-11-06 15:36:22
  • Ocena 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


EKO TECH • Taśma dwustronna piankowa

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Elban

Miasteczko Śląskie

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Bielsko Biała

Fabeton

Katowice