KLIMATEST


O NAS


Dodano: 2021-12-07

WWW: https://www.klimatest.eu

Telefon: +48713540680

Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 5C

Kod pocztowy: 52-204

Miejscowość: Wrocław

Firma Klimatest Sp. J. to działający od lat na polskim rynku dostawca nowoczesnych i przydatnych w wielu branżach rozwiązań technologicznych. Proponowana przez jego pracowników oferta skierowana jest nie tylko do przedstawicieli biznesowych, ale także jednostek szkoleniowych oraz szkół wyższych, dysponującymi zapleczem ćwiczeniowym i badawczym.

Na stronie firmy klient znajdzie szeroki wybór urządzeń pomiarowych (wartym polecenia jest uniwersalna maszyna wytrzymałościowa), które są produkowane przez czołowe marki z Polski i z zagranicy. Wiele z nich powstaje w laboratorium wzorcującym samego realizatora. Nad procesem wytwórczym każdorazowo czuwa wykwalifikowana kadra, dzięki temu klient ma pewność, że zakup spełni jego oczekiwania.

Uzupełnieniem przedstawionej oferty są profesjonalne usługi serwisowe oraz konserwacja urządzeń po zakończeniu gwarancji. Dodatkowo pracownicy firmy świadczą także kompleksową pomoc w zakresie uruchomienia sprzętu u klienta, obejmującą również szkolenia stanowiskowe.

Dodaj Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Maszyna wytrzymałościowa

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


DetoksVIP

Wrocław

PiroFan

Police

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław