Nova Sp. z o.o.


O NAS


Dodano: 2019-03-14

WWW: https://nova.com.pl/

Telefon: +48 61 661 06 20

Adres: Perzycka 83

Kod pocztowy: 60-182

Miejscowość: Poznań

Zabezpieczenie towaru w sklepie przed kradzieżami to priorytet właścicieli, dlatego decydują się oni na stosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń antykradzieżowych, które przynajmniej w części uchronią ich przed sporymi stratami. Nie jest to jednak prostą sprawą dobrać właściwe urządzenie, dlatego większość właścicieli zdaje się na firmy elektroniczne, takie na przykład jak Nova z Poznania, która, kierując się wieloletnim doświadczeniem, jest w stanie zaproponować odpowiednie zabezpieczenie.

Jednym z nich są z pewnością bramki magnetyczne, które ze względu na swoje zaawansowanie mogą pełnić różne funkcje. W asortymencie podanej wyżej firmy można znaleźć bramki:

  • akustomagnetyczne,
  • radiowe,
  • elektromagnetyczne,

które współpracują z dostępnymi na rynku urządzeniami niemal wszystkich producentów. Mogę służyć nie tylko jako bramki antykradzieżowe, ale także jako wykrywacze torb aluminiowych i magnesów i zliczarki klientów. Jeżeli i Ty poszukujesz odpowiedniego sprzętu, wspomniana wyżej firma chętnie pomoże ci w podjęciu decyzji, zamontuje wybrane przez Ciebie urządzenia i zaoferuje serwis.

Dodaj Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Bramki magnetyczne

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


M&K MED Kursy Ratowania

Poznań

Seven Sins Tattoo

Poznań

INSTAL-FILTER SA

Kościan