Softman S.A.


O NAS


Dodano: 2022-04-26

WWW: https://softman.pl/

Telefon: 22 750 22 40

Adres: Okulickiego 5F

Kod pocztowy: 05-500

Miejscowość: Piaseczno

Starając się dostrzegać potrzeby klientów reprezentujących różne sektory przemysłu i gospodarki, pracownicy firmy Softman S. A. proponują szereg rozwiązań pozwalających usprawnić codzienną pracę. Wsparcie obejmuje między innymi pomoc w ewidencji obecności, monitorowaniu codziennych działań oraz przypisywaniu konkretnych zadań do realizacji pracownikom.

Nowością w ofercie jest system do rozliczenia IP BOX. Szczegóły dotyczące jego wykorzystywania są dostępne online. Kadra dostawcy chętnie objaśnia, w jaki sposób tego typu narzędzie działa. Pracownicy proponują także możliwość jego personalizacji poprzez rozwinięcie odpowiednich funkcji skorelowanych z działalnością klienta. Zapewniają też wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrażania systemu. 

Oferta stanowi uzupełnienie efektywnego zarządzania w każdym przedsiębiorstwie. Realizator zaprasza do kontaktu zarówno przedstawicieli małych, jak i dużych firm. Kadra podchodzi do każdego odbiorcy indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę.

Dodaj Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


System do rozliczenia IP Box • https://softman.pl/

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Imprezy Integracyjne AMBIENTE

Międzyborów

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa