XBS Logistics S.A.


O NAS


Dodano: 2019-06-17

WWW: https://xbsgroup.pl/

Telefon: +48 (22) 731 01 47

Adres: Pass 20

Kod pocztowy: 05-870

Miejscowość: Błonie

Dobrze zaplanowane przechowywanie towaru to kluczowy element działalności wielu przedsiębiorstw. Jeśli w odpowiedni sposób zatroszczysz się o tę kwestię, możesz zapewnić swojej firmie generowanie zysków, które z kolei pozwolą na dalszy rozwój i efektywne prowadzenie biznesu. W niektórych przypadkach warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów, którzy oferują profesjonalne zarządzanie magazynem.

XBS Group ma wieloletnie doświadczenie w zakresie gospodarowania przestrzeni i planowania dystrybucji. Klient ma możliwość przechowania towaru na przykład w składach celnych. Ponadto może skorzystać z usługi przeprowadzenia przeładunku lub wykonania usługi konfekcjonowania. Wszystko zależy od jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zakres wdrażanych rozwiązań jest ustalany jeszcze przed podjęciem współpracy, by zagwarantować kontrahentowi jak najlepsze warunki.

Dodaj Komentarz
  • Usługi XBS Logistic prezentują się iście profesjonalnie. To najlepszy operator logistyczny, jakiego znam, z którym warto nawiązać współpracę.

  • Użytkownik heavyswan600 dodał komentarz 2020-06-08 14:42:44
  • Ocena 4

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


http://www.xbsgroup.pl/ | Zarządzanie magazynem

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Imprezy Integracyjne AMBIENTE

Międzyborów

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa