Dom opieki "Zacisze"


O NAS


Dodano: 2021-10-25

WWW: http://www.domopieki.net/

Telefon: 22 722-97-76

Adres: Pohulanka 71

Kod pocztowy: 05-082

Miejscowość: Stare Babice

Renomowany ośrodek seniora to miejsce, w którym każdy podopieczny może liczyć na wsparcie doświadczonego personelu. Zespół pielęgniarzy i lekarzy codziennie otacza troską mieszkańców placówki i dokłada starań, by dni upływały im w przyjemnej atmosferze. Jeśli zastanawiasz się, jakie domy opieki w Warszawie i okolicach gwarantują seniorom odpowiednią opiekę, możesz liczyć na wysokie standardy pensjonatu Zacisze.

Ośrodek otaczają naturalne tereny wiejskie. Stare Babice oddalone są od miejskiego zgiełku, co zapewnia mieszkańcom placówki ciszę i spokój. Przed budynkiem znajduje się ponadto duży ogród stanowiący doskonałe miejsce relaksu na świeżym powietrzu. Architektura ośrodka dostosowana jest do wymagań osób w podeszłym wieku. Pokoje i łazienki pozwalają na komfortowe użytkowanie sprzętu także przez osoby z niepełnosprawnościami.

Seniorom zapewnia się pomoc w wykonywaniu codziennych czynności takich jak kąpanie, ubieranie się czy spożywanie posiłków. Personel ośrodka dba również o utrzymanie porządku w pokojach podopiecznych oraz pomieszczeniach wspólnych.

Dodaj Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Domy opieki warszawa i okolice

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Imprezy Integracyjne AMBIENTE

Międzyborów

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa